دانشجوهای سابق ما همیشه برای ما حائز اهمیت و جزو اولویت‌های مجموعه حساب می‌شند. برای همین سعی می‌کنیم که همیشه شرایط ویژه‌ای مانند تخفیف برای یاران قدیمی ایجنت کاوه در نظر بگیریم. برای اطلاع از جزئیات این شرایط با شماره

021-91001544

به منظور حفظ حقوق و احترام به دانشجویان، مجموعه ایجنت کاوه در بسیاری از دوره‌های خود تا 24 ساعت بعد از دیدن جلسه اول، در صورت نداشتن رضایت، تمام وجه پرداخت شده را به شما برمی‌گرداند.

بزرگترین تضمین ما چندین سال فعالیت با بیش از 90 درصد رضایت در بین دانشجویان است. ما تمامی آموزش‌های لازم را برای شما تدارک دیده‌ایم و بعد از آن با بهترین تیم پشتیبانی، سعی می‌کنیم شما را به بهترین جایگاه برسانیم.

از آنجایی که مخاطبین هر دوره ما تعداد بسیاری از هموطنان در سراسر کشور هستند و علاوه بر آن بهترین اساتید ممکن را ما برای دوره‌های ایجنت کاوه اختصاص دادیم. برای رفاه حال شما عزیزان و کم‌تر کردن هزینه، فقط امکان شرکت در دوره‌ها بصورت آنلاین محیا است.

بعد به اتمام رساندن مراحل ثبت‌نام، امکان دسترسی به مطالب از طریق شماره موبایل برای شما ایجاد می‌شود و از طریق وبسایت تریدمنت می‌توانید ویدیوهای آموزشی را مشاهده کنید. جهت ثبت نام با مشاوران ما تماس بگیرید.

021-91001544

برای جلوگیری از انتشار و یا فروش غیرقانونی دوره‌های آموزشی، تنها توسط پروفایل شخصی خود در سایت تریدمنت امکان مشاهده ویدیوها را دارید و در حال حاضر امکان دانلود وجود ندارد.

در چنین حالتی با دسترسی شماره قبلی شما در سایت مسدود می‌شود و پس از تماس با تیم پشتیبانی، شماره جدید شما جایگزین آن می‌شود.

بعد از خریداری دوره شما به مدت نامحدود امکان دسترسی از طریق سایت را خواهید داشت.

کاوه کرمی با اعتقاد بر این اصل که با نگاه به گذشته و درس گرفتن از امروز در کنار آموزش علمی و اصولی می‌توان در بازارهای مالی یکی از برنده‌ها بود، تصمیم گرفته تا تصور عدم موفقیت در وضعیت اقتصادی این روزها را تغییر دهد و از نظاره‌گران بازارهای مالی یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای بسازد. برای مطالعه اهداف بیشتر کاوه کرمی اینجا را بخوانید.

بله. شما می‌توانید بعد مشاوره‌ای که تیم فروش تریدمنت به شما ارائه می‌دهند هر دوره را به صورت جداگانه خریداری کنید. البته خرید جداگانه دوره‌ها شامل تخفیف‌های در نظر گرفته شده نمی‌شود. برای دریافت جزئیات با شماره زیر تماس بگیرید.

021-91001544

شما برای حضور در بازارهای سرمایه‌گذاری نیاز به شغل یا تحصیلات خاصی ندارید چون تمامی آموزش‌ها جامع و کاربردی ارائه می‌شوند. برای حضور در این دوره‌ها فقط نیاز به سواد خواندن و نوشتن دارید!

تلاش ما در این است که شما بعد از آموزش تبدیل به یک سرمایه‌گذار شوید و با استفاده از سرمایه خود حتی به اندازه خیلی اندک شروع به فعالیت کنید اما اگر قصد حضور در سازمان خاصی دارید می‌توان به شما این نوید را داد که با آموزش کامل چند بازار می‌توانید در شرکت‌های تحلیلی بورس و صندوق‌های سبدگردانی مشغول به کار شوید.

تیم آموزشی ما در تلاش است تا چند بازار مختلف سرمایه‌گذاری را به شما آموزش دهد و در کنار آن با پشتیبانی مداوم شما را در مسیر درست سرمایه‌گذاری قرار دهیم.

با توجه به گستره‌ی دانشجویان ما در ایران و رسالت آموزشی‌ای که کاوه کرمی برای خود در نظر گرفته، تمام تلاش ما بر این است که دوره‌های آموزشی با کمترین حاشیه سود به شما عرضه شود.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر از شرایط و امکانات دوره‌های ما با شماره تلفن

021-91001544

تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

در دوره‌های ما تمرکز فقط و فقط بر روی یک بازار مثل بورس نیست. ما به شما چندین بازار سرمایه‌گذاری را آموزش می‌دهیم تا با داشتن یک سبد مناسب برای سرمایه‌گذاری نگران افت هیج بازاری نباشید و بتوانید با مدیریتی منطقی، سود مناسب از سرمایه‌گذاری خود کسب کنید.