آموزش، بهترین سرمایه است

پست شده توسط فرشاد اعظمی


پست شده در 1 شهریور 1399


بورس

آموزش، بهترین سرمایه است
آکادمی ایجنت کاوه با چه اهدافی شکل گرفت؟ بازارهای مالی ایران طی یک سال گذشته با چالش‌های مهمی مواجه بوده است. بخشی از این چالش‌ها مربوط به میراث گذشتگان و بخشی از آن مربوط به وضعیت کنونی مدیریت اقتصادی است. بنابراین تصویری که از بازارهای مالی پیش روی ماست، شالوده‌ای از اتفاقات دیروز، امروز و فرداست. ما برای درک تصویر امروز بازار ایران باید در عین اینکه تاریخ و سابقه آن را می‌شناسیم و وضعیت امروز را تحلیل می‌کنیم؛ یک تحلیل و پیش‌بینی از وضعیت آتی بازار ترسیم کنیم. پس در گام اول شما به آموزش درست نیازمند هستید.

دیروز، امروز، فردا


آکادمی ایجنت کاوه، دقیقا بر همین مدار ساخته شده است. این مجموعه تلاش دارد تا با نگاهی به گذشته و امروز، فردایی روشن را برای فعالان بازارهالی مالی کشور رقم بزند. اعتقاد راسخ مجموعه بر این است که راه ساختن آینده، فقط از مجرای گذشته و امروز ممکن است. اصل و اساس این آکادمی بر پایه آموزش با تکیه بر علوم و ترفندهای روز تجارت جهانی است.
متاسفانه یک دیدگاه اشتباهی بین عموم جامعه رایج است که امکان رشد و موفقیت اقتصادی در چنین شرایطی وجود ندارد. این ساده‌ترین و اولین واکنش ممکن از سوی نظاره‌گران بازار به اتفاقات و نوسانات است. اما به گوش هیچ‌کس این گزاره غریبه نیست که اولین راه هرگز بهترین راه نیست. اولین راه، فقط انتخاب کسانی است که نمی‌خواهند برای کامیابی تلاش کنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند به نحوی از بار مشکلات و سختی‌ها شانه خالی کنند. این دقیقا چیزی است که ما در آکادمی ایجنت کاوه، مردود می‌دانیم.

نگران نوسانات نباشید

این بر هیچ‌کسی پوشیده نیست که در بازه‌های زمانی مختلف، هر بازاری دچار فراز و نشیب می‌شود که البته موقتی است. کسانی در این نوسانات و تغییرات موقتی موفق هستند که بتوانند بهترین نتایج را رقم بزنند. برد و موفقیت شما یا هر فرد دیگری در روزهای اوج هر بازار، یک امر طبیعی و بدیهی است و به سان جنگ از پیش برنده می‌ماند. برندگان واقعی آنانی هستند که بتوانند در هر شرایطی، نتایج را به نفع خودشان تغییر بدهند و از دیوارها پل بسازند. شما در آکادمی ایجنت کاوه، خواهید آموخت از شکست ناامید نشوید.
اما این پیروزی و موفقیت نیاز به تجهیزات و آمادگی دارد. شما باید ملزومات موفقیت را داشته باشید. آگاهی، مهارت و سرمایه همین ملزومات هستند که نسبت به یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. شانس موفقیت شما در بازارهای مالی تنها به یک شرط میسر خواهد بود. اینکه اصول سه‌گانه شما در وضعیت مناسب باشد. وظیفه آکادمی ایجنت کاوه نیز دقیقا در اینجاست که معنادار می‌شود. شما نسبت به بازارهای مالی آگاهی کسب می‌کنید. شما پس از این بر پایه مهارت و توانایی و متناسب با سرمایه و دارایی خودتان، به موفقیت می‌رسید.

مشورت با افراد مجرب در آکادمی ایجنت کاوه

ما هیچگاه شما را از مشورت با دیگران منع نمی‌کنیم. اما توصیه ما به شما همنشینی و کسب تجربه از افراد موفق و متخصص و مرتبط با بازارهای مالی است. چراکه آنان به شما توضیح خواهند داد که در دوران رکود یا تورم و هنگام رشد سرسام‌آور نقدینگی چگونه می‌توانید به مقصد اقتصادی خود دست پیدا کنید.
اولین راه‌ها را فراموش کنید. افعال منفی را از دستور زبان خودتان کنار بگذارید. فکر خودتان را به جای تحلیل‌های کف خیابان به اخبار و اطلاعات و دانش موثق و آنلاین متمرکز کنید. تصورات مبتنی بر اوهام و آموزه‌های غلط و غیرتخصصی را دور بیاندازید. هیچ کسی یک شبه و تصادفی در بازارهای مالی، موفق نمی‌شود. این اصل را همیشه آویزه گوش خودتان کنید که موفقیت فقط به خودتان و انتخاب‌های شما بستگی دارد.
آکادمی ایجنت کاوه، در مسیر آموزش بازارهای مالی همیشه این اصل را سرلوحه کار خود قرار داده است که باید در مسیر رسیدن به موفقیت در بازارهای مالی نباید درگیر حواشی و جنجال‌ها شد. حواشی و شایعات و جنجال‌ها برای هر تجارت و تخصصی مانند یک سم کشنده است که شما را از هدف و مسیر اصلی دور می‌کند. همیشه یک «نه» محکم برای حاشیه‌ها آماده داشته باشید.

آینده را درست پیش‌بینی کنید

تحلیل و پیش‌بینی بازارهای مالی زمانی موفق و میسر خواهد بود که شما به درک درستی از بازار امروز رسیده باشید. ما در آکادمی ایجنت کاوه، گروهی از کارشناسان خبره بازارهای مالی تشکیل داده‌ایم تا شما را در این امر یاری کنند. آنان در عین ارایه تحلیل‌ها و نظرات تخصصی، شما را راهنمایی می‌کنند تا در نهایت خودتان بتوانید یک تحلیلگر متخصص در بازارهای مالی باشید.

چرا آکادمی ایجنت کاوه را انتخاب کنیم؟

توصیه ما این است که هرگز اصل آموزش را فراموش نکنید. آموزش، ماندگارترین و مهمترین سرمایه در هر تجارتی است. شما وقتی نسبت به یک تجارت آگاهی کسب می‌کنید، می‌توانید مهارت خودتان را نیز ارتقا داده و از این طریق کمبود احتمالی سرمایه اولیه خودتان را جبران کنید.
آکادمی ایجنت کاوه، آمادگی آن را دارد که شما را در مسیر درست آموزش پیش ببرد. این آموزش‌ها مشمول دوره‌های مختلف مسکن، ارزهای دیجیتال، طلا و کسب و کار اینترنتی است. این دوره‌ها، امکان پیشرفت و موفقیت اقتصادی شما را تضمین کند.