بورس

سهم های طلایی را در کسری از ثانیه شناسایی کنید

در مبحث تابلوخوانی یکی از مهم ترین موضوعات حجم خرید و فروش حقیقی و تعدادخریداران و فروشندگان حقیقی سهم است.

مشاهده مطلب

کسب و کار

پول تنها شرط موفقیت نیست

شاید خیلی‌ها تا حرف ثروتمند شدن به میان می‌آید، سریعا بگویند که ما پولی نداریم! اما واقعیت این است که پول تنها شرط شما برای موفقیت نیست.

مشاهده مطلب

بورس

آموزش تابلوخوانی بورس به زبان ساده

تابلوخوانی و اصولی که در دل آن نهفته است یکی از واجبات اصلی در بازار بورس است که یاد نداشتن آن برای یک فعال بورسی دارای کد معاملاتی شبیه به این است که حساب بانکی و پول داشته باشیم ولی چون بلد نیستیم از آن استفاده کنیم، هنوز از کیسه‌های طلا برای خرید استفاده می‌کنیم و نیازی به یادگرفتن استفاده از آن نبینیم.

مشاهده مطلب

کسب و کار

مهمترین چالش‌های دولت در مهار بازارهای اقتصادی

نظرات همچنان درباره ذخایر دولتی ادامه دارد.

مشاهده مطلب

ارز دیجیتال

ممنوعیت جنجالی در بازار بورس

یک تصمیم عجیب در بازار بورس مبنی بر ممنوعیت فروش سهام در همان روزی که خریداری شده، واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است.

مشاهده مطلب

بورس

از کجا کد بورسی بگیرم و کدام کارگزاری را انتخاب کنم؟

کد بورسی چیزیست که شاید هنوز دریافت نکردیم چون ممکن است هنوز برای حضور بازار بورس متقاعد نشدیم و شاید تا به امروز سرمایه خود را به یکی از دوستان مورد اعتماد دادیم تا برای ما سرمایه‌گذاری کند، اما این اتفاق تا کی قرار است ادامه پیدا کند و خودمان دست به کار نشویم؟ هیچ‌وقت هیچ‌چیز بهتر از حضور خودمان در فرآیند سرمایه‌گذاری نیست.

مشاهده مطلب

کسب و کار

علم بهتر است یا ثروت؟

این یک ضرب المثل قدیمی است که علم بهتر است یا ثروت؟ این یک سوال و چالش بزرگ برای همه ماست.

مشاهده مطلب

سایر

وعده‌هایی که جیب ما را بلعید

دوشنبه شد و در آخر نفهمیدیم که آن شنبه یا یکشنبه‌ای که قرار بود همه در کنار هم به جشن و پایکوبی بپردازیم و فارغ از هیاهو جهان خوشحال و شاد و خندان باشیم دقیقا چه بود.

مشاهده مطلب

بورس

بازار سرمایه و بورس برای رشد تولید در کشور است

طی یک سال گذشته که بورس دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است، خیلی از شهروندان نسبت به آن نظرات مختلفی دارند؛ اینکه آیا بورس و فعالیت در این بازار می‌تواند به سود وضعیت اقتصادی و معیشتی آنان باشد؟ آیا بورس به سرنوشت برخی بازارهای موقت اقتصادی دچار نمی‌شود؟ واقعیت این است که بازار بورس و سرمایه نه موقتی بوده و نه باعث تضعیف پایه‌های اقتصادی کشور می‌شود.

مشاهده مطلب