آکادمی ایجنت کاوه

آکادمی ایجنت کاوه یک موسسه اقتصادی و آموزشی در حوزه بازارهای مختلف مالی است.

ایده تشکیل آکادمی ایجنت کاوه، از سال 90 و با هدف آموزش عمومی و پیشرفته کسب و کار طرح شد و در نهایت، این مجموعه فعالیت رسمی خود را از سال 95 با مدیریت آقای کاوه کرمی، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی آغاز کرد.

آکادمی ایجنت کاوه، از همان زمان مجموعه فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام آغاز کرد و در این ساختار بسته‌های آموزشی و مشاوره‌ایی خود را به دانشجویان ارائه کرد.

آکادمی ایجنت کاوه در سال ابتدایی فعالیت خود، بیش از همه بر آموزش کسب و کار اینترنتی تمرکز داشت.

موفقیت و رضایت بالای دانشجویان دوره‌های مختلف، سبب شد که بعد از 2 سال این مجموعه، دوره‌های آموزشی خود را به بازارهای مختلف از جمله بورس، خودرو، ارزدیجیتال و طلا بسط و گسترش دهد.

این مجموعه تا امروز بیش از 11 دوره آموزشی در حوزه‌های مختلف ارائه کرده است.

آکادمی ایجنت کاوه، طی این سال‌ها و در دوره‌های مختلف آموزشی بیش از 7 هزار دانشجو را تربیت کرده است.

هدف اصلی آکادمی ایجنت کاوه در طول این دوران، همواره آموزش ترفندهای کسب و کار به جهت اشتغال ، کارآفرینی ، رونق چرخه تولید ، اقتصاد و معیشت خانوار بوده است.

اعتقاد راسخ مجموعه آکادمی ایجنت کاوه، استوار بر این اصل است که می‌توان در هر شرایطی مطابق با چارچوب‌های قانونی و اخلاقی به موفقیت مالی رسید و در این مسیر آموزش و مهارت مهمترین سرمایه و دارایی افراد است.

این مجموعه همچنین از سال 98 و با آغاز برخی چالش‌ها و اتفاقات اقتصادی در کشور، مانند تحریم‌ها، افزایش تورم و کاهش توان معیشتی خانوارها، تغییر نرخ خدمات و محصولات آموزشی برای حمایت از شهروندان را در دستور کار قرار داد.

این موسسه از سال 99 نیز شرکتی با عنوان »آینده‌نگران بین‌المللی کاوه« برای حضور و فعالیت در سایر بازارهای معتبر مالی بین‌المللی به ثبت رساند.

دعوت از اساتید و متخصصان مجرب اقتصادی و جذب نیروهای توانمند و حرفه‌ای، از جمله تفاوت‌های اصلی این مجموعه با بسیاری از موسسات و مجموعه‌های مشابه است.

این مجموعه امروز، با حضور گروه مشاوران اقتصادی در بازارهای مختلف طلا، بورس، ارز دیجیتال و کسب و کار اینترنتی و همچنین گروه تخصصی تولید محتوا و تیم بازیابی مجرب آماده ارائه مشاوره‌ها و بسته‌های آموزشی تخصصی در بازارهای مختلف داخلی و بین‌المللی است.

جهت ارتباط با مجموعه می‌توانید با شماره تلفن 021-91001544 تماس گرفته و یا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به صفحه کاربری @AGENT.KAVEH مراجعه کنید.

مجموعه آکادمی ایجنت کاوه، همواره از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می‌کند.